Yazınsal Türler PDF

Tunisiamobilitycongress.com Yazınsal Türler Image
AÇIKLAMA

Bir Yazınsal Türler kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yazınsal Türler kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Emin Özdemir tarafından yazılmıştır.

Her yazınsal yaratı, dilin kulanımına ve yaratıcısının iletişim konumuna göre belirli bir tür içerisinde yer alır. Yazı ve yazın evrenimizi oluşturan bu türler nelerdir? Biçimsel ve içeriksel yönden hangi özellikleri içerirler? Elinizdeki kitap, bu temel sorulardan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Açıklayıcı örnekleme yöntemine bağlı kalınmıştır kitap boyunca. Bu bağlamda dilsel ve yazınsal ürünleri tanımak isteyen, yazıya ve yazına ilgi duyan herkes için bir elkitabıdır Yazınsal Türler. Özellikle de üniversitelerimizin edebiyat ve iletişim fakültesi öğrencileriyle Türkçe ve edebiyat öğretmenleri için...Sayfa Sayısı: 390Baskı Yılı: 2002Dili: TürkçeYayınevi: Bilgi Yayınevi 

Dolayısıyla oldukça zahmetli bir iştir. Fakat dikkat çeken ve değinmemiz nokta burada yazınsal türler olarak göze çarpmaktadır. İlk başta yazınsal türle alakası yok gibi düşünülebilir.

BILGI

YAZAR: Emin Özdemir

DOSYA ADI: Yazınsal Türler.pdf

ISBN: 9789754948325

YAYIN TARIHI: none

DOSYA BOYUTU: 1,79 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Yazınsal Türler 1

Yazınsal Türler, Yazın yapıtların biçimlerine, konularına ve teknik özelliklerine göre ayrılmış çeşitlerdir. Yazınsal türler, kesin çizgilerle olmamakla beraber sanatsal metinler ve öğretici metinler olmak üzere...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Yazınsal Türler | Forum

2 edebi (yazınsal) türler şiir öykü roman tiyatro fabl masal deneme. 3 bilgi aktarımına yönelik türler makale fıkra eleştiri röportaj.

İLGILI KITAPLAR