Karabasan PDF

Tunisiamobilitycongress.com Karabasan Image
AÇIKLAMA

Karabasan harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Işık Kansu. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Işık Kansu'den Karabasan kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Işık Kansu'nun kısa dönem öykülerini Eflatun'un Devlet'indeki o ünlü geminin güvertesindeki insanları, onların içinde bulundukları topludurumu düşünerek okudum. Bordamıza vuran deniz, eski ama eskimemiş bir öyküyü dalgalanıyordu. Tarihin ve devletin sırtında taşınıp gelen o deneyim değişmiyordu.…Dilden kurguya siyasal yergiyle yazınsal yetkinlik aynı teknede böyle ustaca yoğrulunca, bu sarsıcı öyküler sizin de hamuruna karıştığınız bir dönemin öyküsü olup çıkıyor eşzamanlı. Ya da Zamanımızın Kısa Tarihi...…Değerli sanatçı Berk Danışman'ın kitaptaki ilk öyküden son öyküye değin Kansu'nun yazdıklarının kanına karışan sarsıcı çizgileriyle çizgi'li düşünce el ele verip, hep aynı öykünün (döngünün) sularında ırgalanmaktan kurtulmaya çağırıyor bizi. İnsanın büyük yolculuğunda yönümüzü güneşlere dönmeye... Karabasandan ışıklı tanyerlerine çevirmeye gözlerimizi... Siren kayalıklarında yitmememiz için...-Ümit Sarıaslan- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 112Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Bilgi Yayınevi 

Bu olaya karabasan veya kıllı yaratık deniliyor. Bu olayın aslı vardır. Ancak tehlikeli bir tarafı yoktur. Karabasan tamamen tıbbı ilgilendiren bir olaydır.

BILGI

YAZAR: Işık Kansu

DOSYA ADI: Karabasan.pdf

ISBN: 9789752204843

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 7,20 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Karabasan Nedir? Karabasan Gerçekten Var Mıdır?

Uykunuzdan uyanmak isteyip de uyanamadığınız, bağırmak isteyip de bağıramadığınız oldu mu hiç? Peki neden sizin başınıza geliyor bu karabasan?

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Karabasan Korkusunun Gerçekleri | Gizemler ve Bilinmeyenler

Peki neden sizin başınıza geliyor bu karabasan? Bağırsanız da sesiniz çıkmaz. Halkın karabasan bilimin izole uyku felci uykunun REM yani rüya görülen döneminde karşılaşılan bir davranış bozukluğu.

İLGILI KITAPLAR