Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni PDF

Tunisiamobilitycongress.com Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni Image
AÇIKLAMA

Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ersan Pekin. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Ersan Pekin'den Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Mert hiç kimse ya da herkestir. Olmakla olmamak arasında sıkışıp kalmış, törpülenmiştir. Taşlanmış kotlar, eskimiş lastikler, asfalta yapışmış sakızlar, patlamak üzere olan titrek ampuller gibidir.Sayfa Sayısı: 90Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: İkinci Adam Yayınları 

Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ersan Pekin kitapları ve İkinci Adam Yayınları 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 5 milyon kitap NadirKitap.com'da.

BILGI

YAZAR: Ersan Pekin

DOSYA ADI: Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni.pdf

ISBN: 9786051283197

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 5,99 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni - Ersan Pekin... | kitapkoala.com

6.67 TL. Mert hiç kimse ya da herkestir. Olmakla olmamak arasında sıkışıp kalmış, törpülenmiştir. Taşlanmış kotlar, eskimiş lastikler, asfalta yapışmış sakızlar, patlamak üzere olan titrek ampuller gibidir.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni - Ersan Pekin... | kitapkoala.com

Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni - %20 indirimli Ersan Pekin, Bu Kadınlar Yedi Bitirdi Beni, İkinci Adam Yayınları, , , 9786051283197.

İLGILI KITAPLAR